Kontaktujte nás

ko-bot digital s.r.o.
zapsáno v obchodním rejstříku
IČ: 08171203
DIČ: CZ08171203

Adam Kolek, CEO
info@ko-bot.cz
+420 737 476 244

Sídlo společnosti
Božetěchova 3119/102b,
Brno-Královo Pole 612 00

„Vytvoříme vám chatbota,
díky kterému si zákaznici vaši značku zamilují. ❤️ “

Nejčastější otázky

Je implementace náročná?

Ano, časově i technicky. O obojí se ale postará náš tým. Vám s radostí přenecháme kreativní část práce a budete mít možnost se s námi podílet na vytváření kampaní, které budou vaše zákazníky bavit.

Co všechno lze vytvořit?

Možnosti využití jsou neomezené. Máme zkušenosti s pokročilým marketingem (nákupní rádce, přání k svátku, narozeninám, aj.) Dále se věnujeme HR (nábory zaměstnanců a onboarding).

Je chatbot GDPR friendly?

Ano je. Jedním z našich hlavních cílů je dodržovat závazná pravidla o ochraně osobních údajů. Dále se řídíme všeobecnými pravidly platformy Messengeru, Facebooku a právními zákony ČR.

Na jakých platformách chaboty vyvijíte?

Soustředíme se na Facebook Messenger. Žádná jiná současná chatovací aplikace nemá takový potenciál pro úspěch. Funkcemi a počtem aktivních uživatelů je Messenger absolutní jednička. Webové chatboty nezávislé na Facebooku vyvíjíme taktéž.

Cena chatbota, Kolik to stojí?

Konkrétní cenovou nabídku chatbota vám předložíme po úvodním přezkoumání a stanovení cílů, kterých budete chtít chatbotem dosáhnout. Stačí nás kontaktovat. Přesnou cenovou nabídku vám vytvoříme během několika dní.

Můžeme uživatele opakovaně oslovovat?

Ano, všechny aktivní uživatelé chatbota můžeme opakovaně hromadně oslovovat. Můžeme to udělat za pomocí klasického broadcastingu (podobné newsletteru) nebo můžeme nastavit chytré automatizace.

Lze chatbota propojit s našim interním CRM?

Ano, můžeme např. obohatit vaši e-mailovou databázi o důležité atributy (pohlaví, jméno a příjmení, tel. číslo, preference, …) Všechna získaná data lze také využít pro audience v FB Bussiness Manageru.

Proč bychom měli spolupracovat právě s vámi?

Chatbotům v prostředí Facebook Messengeru se věnujeme od jejich počátku. Spolupracujeme s velkými korporátními společnostmi. Jsme schopni zajistit vývoj od A-Z (Od návrhu až po realizaci a správu).